Dr. Pervin YAŞİNKILIÇ

Uzun zamandır bağış mevzusu üzerinde konuşuyor ve çeşitli vakıfları inceliyorduk. Eşimin babasının emekli asker olması dolayısıyla bağışımızın askeri bir Vakfa yapılmasını arzu ediyorduk. Eşim merhum Dr. Uğur Tahsin YAŞİNKILIÇ bir TV programında TSK Güçlendirme Vakfı bünyesinde bulunan bir kuruluşun tanıtım programını izlemiş. Bana da anlattı ve o an bağış yapmaya karar verdik. İki gün sonra Vakfın bu işler ile uğraşan değerli yöneticilerini aradık, bizi ziyaret ettiler ve bağış işlemini gerçekleştirdik.

Böyle değerli işler yapan Vakfa bağış yaptığımız için eşim ve ben daima huzur ve mutluluk duyduk. Ailemizden ve çevremizden de yaptığımız bağış konusunda çok olumlu tepkiler aldık. Her özel günümüzde ve her bayramda aile bireylerinden önce Vakfın değerli yöneticileri tarafından aranıyor ve ziyaret ediliyoruz.

Vakıf iyi günlerde olduğu gibi eşimin 08 Temmuz 2014 tarihindeki vefatında da yanımdaydılar. Teşekkürler… Bağışlarımızın güzel yurdumuzun müdafaası ve gelişmesi için kullanıldığını düşünüyorum. İmkanı olan çevreme de bağış yapmalarını öneriyorum. Bu bağışı yapmakla ne kadar isabetli bir karar verdiğimizi gün geçtikçe daha da iyi anlıyorum.