TSK Güçlendirme Vakfı Bağışçıları İle Temasını Kesmiyor

Kurulduğu günden itibaren başta bağışçılarımız olmak üzere vefakâr Türk halkının desteğini hep yanında hisseden TSK Güçlendirme Vakfı, dün olduğu gibi bugün de milleti ile gönül bağını sürdürmeye devam ediyor.

Vakfımız; Bölge Temsilcilerimiz ve Fahri Tanıtım Kurulu Fahri Başkanlarımız ile birlikte bağışçılarımızın hak ettiği belge ve madalyaları elden teslim etmeye özen gösteriyor. 

Bu maksatla Genel Müdür Vekilimiz Sadık PİYADE tarafından sosyal mesafe kurallarına riayet edilerek, Ordu’da ikamet eden bağışçılarımız Hasan-Nazmiye KARABUZ’a, Rize’de ikamet eden gayrimenkul bağışçımız Nurhan ACAR’a, Kulu/KONYA’da ikamet eden bağışçımız Ramazan CÖMERT’e, Antalya’da ikamet eden bağışçımız Mehmet Refi REFİOĞLU’na altın madalyaları bizzat takdim edilmiştir.

Tüm bağışçılarımıza Ordumuzu güçlendirmek adına yaptıkları bağışlar için bir kez daha şükranlarımızı sunuyor, bağışlarının yasamızda belirlenen şekilde tek bir kuruşunun dahi kıymeti bilinerek kullanıldığını bir kez daha hatırlatmak istiyoruz.