Bağışçı Ziyaretleri

Ankara Merkez Teşkilatı

Bağışçımız Gazi ARSLAN, 15 Eylül 2021 tarihinde TSK Güçlendirme Vakfı Genel Müdür Vekili Sadık PİYADE tarafından ziyaret edilmiş ve kendilerine Vakfımıza yapmış oldukları gayrimenkul bağışından dolayı Altın Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
Bağışçımız Ömer DANACI, 07 Eylül 2021 tarihinde TSK Güçlendirme Vakfı Genel Müdür Vekili Sadık PİYADE tarafından ziyaret edilmiş ve kendilerine Vakfımıza yapmış oldukları gayrimenkul bağışından dolayı Altın Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
Bağışçımız Seviye GÜR, 01 Eylül 2021 tarihinde TSK Güçlendirme Vakfı Genel Müdür Vekili Sadık PİYADE tarafından ziyaret edilmiş ve kendilerine Vakfımıza yapmış oldukları gayrimenkul bağışından dolayı Altın Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
Bağışçımız Gürcü DOĞAN, 03 Ağustos 2021 tarihinde TSK Güçlendirme Vakfı Genel Müdür Vekili Sadık PİYADE tarafından ziyaret edilmiş ve kendilerine Vakfımıza yapmış oldukları nakit bağışından dolayı Altın Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
Bağışçımız Hasan Ali UÇAN, 07 Temmuz 2021 tarihinde TSK Güçlendirme Vakfı Genel Müdür Vekili Sadık PİYADE tarafından ziyaret edilmiş ve kendilerine Vakfımıza yapmış oldukları nakit bağışından dolayı Altın Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
Bağışçımız Nasif GÖK, 16 Mart 2021 tarihinde TSK Güçlendirme Vakfı Genel Müdürü Sadık PİYADE tarafından ziyaret edilmiş ve kendilerine Vakfımıza yapmış oldukları nakit bağışından dolayı Altın Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
Bağışçımız Yener TUNÇER, 09 Mart 2021 tarihinde TSK Güçlendirme Vakfı Genel Müdürü Sadık PİYADE tarafından ziyaret edilmiş ve kendilerine Vakfımıza yapmış oldukları gayrimenkul bağışından dolayı Eskişehir İl Jn. K. Alb. Ercan ATASOY ve Odunpazarı İlçe Jn. K. Tğm. Emre ÇELİK ile birlikte Altın Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
Bağışçımız Necati UZUN, 04 Mart 2021 tarihinde TSK Güçlendirme Vakfı Genel Müdürü Sadık PİYADE tarafından ziyaret edilmiş ve kendilerine Vakfımıza yapmış oldukları nakit bağışından dolayı Altın Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
Kaleme aldığı kitapların gelirini Vakfımıza bağışlayan (E)Tuğg. Niyazi Erhan PATIR adına düzenlenen Bronz Madalya, 12 Şubat 2021 tarihinde TSK Güçlendirme Vakfı Genel Müdürü Sadık PİYADE tarafından Sayın PATIR’a iletilmek üzere kitapların editörlüğünü de yapan (E)Alb. Murat TULGA’ya takdim edilmiştir.
Bağışçımız Fatih ALTUNBAŞ, 07 Ocak 2021 tarihinde TSK Güçlendirme Vakfı Genel Müdürü Sadık PİYADE tarafından ziyaret edilmiş ve kendilerine Vakfımıza yapmış oldukları nakit bağışından dolayı Altın Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
Bağışçımız Halkbank Genel Müdürü Osman ARSLAN, 17 Şubat 2021 tarihinde Vakfımızı ziyaret etmiş ve kendilerine Vakfımıza yapmış oldukları bağışlarından dolayı TSK Güçlendirme Vakfı Genel Müdür Vekili Sadık PİYADE tarafından Altın Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
Milli Savunma Bakanı Hulusi AKAR tarafından gayrimenkul bağışçımız Yahya BULUT’a 02 Ekim 2020 tarihinde Kayseri Valiliğinde düzenlenen törenle Altın Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
Bağışçımız Nursel KAYMAK, 01 Ekim 2020 tarihinde TSK Güçlendirme Vakfı Genel Müdürü Sadık PİYADE tarafından ziyaret edilmiş ve kendilerine Vakfımıza yapmış oldukları nakit bağışından dolayı Altın Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
Bağışçımız Şükrü KAYMAK, 01 Ekim 2020 tarihinde TSK Güçlendirme Vakfı Genel Müdürü Sadık PİYADE tarafından ziyaret edilmiş ve kendilerine Vakfımıza yapmış oldukları nakit bağışından dolayı Altın Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
Bağışçımız Saadettin ŞİMŞEK, 07 Ekim 2020 tarihinde TSK Güçlendirme Vakfı Genel Müdürü Sadık PİYADE tarafından ziyaret edilmiş ve kendilerine Vakfımıza yapmış oldukları gayrimenkul bağışından dolayı Altın Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
Bağışçımız Mehmet KÜÇÜKÖZKAN, 17 Eylül 2020 tarihinde ziyaret edilmiş ve TSK Güçlendirme Vakfı Genel Müdür Vekili Sadık PİYADE tarafından kendilerine Vakfımıza yapmış oldukları gayrimenkul bağışından dolayı Altın Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
Gayrimenkul Bağışçımız Zeynep EKEN’e 02 Eylül 2020 tarihinde Çorum Valisi Mustafa ÇİFTÇİ ve TSK Güçlendirme Vakfı Genel Müdür Vekili Sadık PİYADE tarafından, Altın Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
Bağışçımız Şaban ÇAKMAK, 02 Eylül 2020 tarihinde TSK Güçlendirme Vakfı Genel Müdür Vekili Sadık PİYADE tarafından ziyaret edilmiş ve kendilerine Vakfımıza yapmış oldukları nakit bağışından dolayı Altın Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
Bağışçımız Ramazan CÖMERT, 12 Ağustos 2020 tarihinde TSK Güçlendirme Vakfı Genel Müdür Vekili Sadık PİYADE tarafından ziyaret edilmiş ve kendilerine Vakfımıza yapmış oldukları nakit bağışından dolayı Altın Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
Bağışçımız Nurhan ACAR, 06 Ağustos 2020 tarihinde TSK Güçlendirme Vakfı Genel Müdür Vekili Sadık PİYADE tarafından ziyaret edilmiş ve kendilerine Vakfımıza yapmış oldukları gayrimenkul bağışından dolayı Altın Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
Bağışçılarımız Hasan-Nazmiye KARABUZ, 06 Ağustos 2020 tarihinde TSK Güçlendirme Vakfı Genel Müdür Vekili Sadık PİYADE tarafından ziyaret edilmiş ve kendilerine Vakfımıza yapmış oldukları nakit bağışından dolayı Altın Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
Bağışçımız Faruk GÖKDEMİR, 28 Temmuz 2020 tarihinde Vakfımızı ziyaret etmiş ve kendilerine Vakfımıza yapmış oldukları nakit bağışından dolayı TSK Güçlendirme Vakfı Genel Müdür Vekili Sadık PİYADE tarafından Bronz Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
Bağışçılarımız Sami ve Sema BOYDAK, 22 Temmuz 2020 tarihinde TSK Güçlendirme Vakfı Genel Müdür Vekili Sadık PİYADE tarafından ziyaret edilmiş ve kendilerine Vakfımıza yapmış oldukları nakit bağışından dolayı Altın Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
Bağışçımız Esme TEKİN, 22 Temmuz 2020 tarihinde TSK Güçlendirme Vakfı Genel Müdür Vekili Sadık PİYADE tarafından ziyaret edilmiş ve kendilerine Vakfımıza yapmış oldukları nakit bağışından dolayı Altın Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
Bağışçımız Ahmet Erdal TOKMAN, 16 Temmuz 2020 tarihinde TSK Güçlendirme Vakfı Genel Müdür Vekili Sadık PİYADE tarafından ziyaret edilmiş ve kendilerine Vakfımıza yapmış oldukları nakit bağışından dolayı Altın Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
Bağışçımız Abdullah DAĞ, 16 Temmuz 2020 tarihinde TSK Güçlendirme Vakfı Genel Müdür Vekili Sadık PİYADE tarafından ziyaret edilmiş ve kendilerine Vakfımıza yapmış oldukları nakit bağışından dolayı Altın Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
Bağışçımız Fahri TOPALOĞLU, 12 Haziran 2019 tarihinde TSK Güçlendirme Vakfı İstanbul Bölge Temsilciliğini ziyaret etmiş ve kendilerine Vakfımıza yapmış oldukları gayrimenkul bağışından dolayı TSK Güçlendirme Vakfı Genel Müdür Vekili Sadık PİYADE tarafından Altın Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
Bağışçımız Nihat SARIHAN, 19 Kasım 2018 tarihinde Vakfımızı ziyaret etmiş ve kendisine Vakfımıza yapmış olduğu nakit bağışından dolayı TSK Güçlendirme Vakfı Genel Müdür Vekili Sadık PİYADE tarafından Altın Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
Bağışçımız Miktad ARIKAYA, 16 Kasım 2018 tarihinde Vakfımızı ziyaret etmiş ve kendilerine Türk İslam Kültür Derneği adına Vakfımıza yapmış olduğu nakit bağışından dolayı TSK Güçlendirme Vakfı Vakıf Hizmetleri Grup Başkanı Zeki YAĞCI tarafından Altın Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
Bağışçımız Garip ARAT, 14 Eylül 2018 tarihinde Vakfımızı ziyaret etmiş ve kendisine Vakfımıza yapmış olduğu nakit bağışından dolayı TSK Güçlendirme Vakfı Genel Müdür Vekili Sadık PİYADE tarafından Altın Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
Bağışçılarımız Asuman AKDURAN ve Afet ATABAY, 13 Eylül 2018 tarihinde Vakfımızı ziyaret etmişlerdir.
Bağışçımız Bünyamin ÖZMEN’e yapmış olduğu bağışından dolayı, 30 Kasım 2017 tarihinde TSKGV Nevşehir Fahri Tanıtım Kurulu Onursal Başkanı Vali Sn. İlhami AKTAŞ adına Nevşehir Vali Yrd. Ahmet SOLEY tarafından Bronz Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
Bağışçımız Ayhan VERGÜL’e yapmış olduğu bağışından dolayı, 29 Kasım 2017 tarihinde TSKGV Isparta Fahri Tanıtım Kurulu Onursal Başkanı Vali Sn. Şehmuz GÜNAYDIN tarafından Bronz Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir
Bağışçımız Ali TEKİN’e yapmış olduğu bağışından dolayı, 29 Kasım 2017 tarihinde TSKGV Isparta Fahri Tanıtım Kurulu Onursal Başkanı Vali Sn. Şehmuz GÜNAYDIN tarafından Bronz Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
Bağışçımız Aziz GÜNEY’e yapmış olduğu bağışından dolayı, 29 Kasım 2017 tarihinde TSKGV Ayancık/SİNOP Fahri Tanıtım Kurulu Onursal Başkanı Kaymakam Sn. Çağlayan KAYA tarafından Altın Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
Bağışçılarımız Fatma ŞARLAYIK, Vakfımızı ziyaret etmiş ve yapmış oldukları bağışlarında dolayı, 02 Kasım 2017 tarihinde BTHİ Ş.Md. Kemal KARABABA tarafından Bronz Madalya ve Berat Belgeleri takdim edilmiştir.
Bağışçılarımız Niyazi ŞARLAYIK, Vakfımızı ziyaret etmiş ve yapmış oldukları bağışlarında dolayı, 02 Kasım 2017 tarihinde BTHİ Ş.Md. Kemal KARABABA tarafından Bronz Madalya ve Berat Belgeleri takdim edilmiştir.
Bağışçımız Emine SEVİNDİK’e yapmış olduğu bağışından dolayı, 18 Ekim 2017 tarihinde TSKGV Güce/GİRESUN Fahri Tanıtım Kurulu Onursal Başkanı Kaymakam Vekili Sn. İsmail Ayhan TAVLI adına ilçe Jandarma Komutanı Kd.Bçvş. Ergün KARADERE tarafından Bronz Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
Bağışçımız E.Öğretmen Hikmet BILIKÇI, 02 Ekim 2017 tarihinde Vakfımızı ziyaret etmiş ve kendisine yapmış olduğu bağışından dolayı Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı Genel Müdür Vekili Sadık PİYADE tarafından Bronz Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
Bağışçımız Zinnureyn CEYLAN’a yapmış olduğu bağışından dolayı, 29 Eylül 2017 tarihinde TSKGV Boğazlıyan/YOZGAT Fahri Tanıtım Kurulu Onursal Başkanı Kaymakam Sn. Davut SİNANOĞLU tarafından Bronz Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
Bağışçımız Kenan DEDE’ye yapmış olduğu bağışından dolayı, 28 Eylül 2017 tarihinde TSKGV Kaman/KIRŞEHİR Fahri Tanıtım Kurulu Onursal Başkanı Kaymakam Sn. Murat GİRGİN tarafından Bronz Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
Bağışçımız Bayram DÖNMEZ’e yapmış olduğu bağışından dolayı, 28 Eylül 2017 tarihinde TSKGV Bolu Fahri Tanıtım Kurulu Onursal Başkanı Vali Sn. Aydın BARUŞ tarafından Bronz Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
Bağışçımız Abdullah YILDIRIM’a yapmış olduğu bağışından dolayı, 27 Eylül 2017 tarihinde TSKGV Kozaklı/NEVŞEHİR Fahri Tanıtım Kurulu Onursal Başkanı Kaymakam Sn. Halil DALAK tarafından Bronz Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
Bağışçımız Erkan OKUMUŞ’a yapmış olduğu bağışından dolayı, 27 Eylül 2017 tarihinde TSKGV Nevşehir Fahri Tanıtım Kurulu Onursal Başkanı Vali Sn. İlhami AKTAŞ tarafından Gümüş Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
Bağışçımız Sıtkı SAĞRA’ya yapmış olduğu bağışından dolayı, 27 Eylül 2017 tarihinde TSKGV Ordu Fahri Tanıtım Kurulu Onursal Başkanı Vali Sn. Seddar YAVUZ tarafından Bronz Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
Bağışçımız Aziz YILDIZ’a yapmış olduğu bağışından dolayı, 25 Eylül 2017 tarihinde TSKGV Ereğli/KONYA Fahri Tanıtım Kurulu Onursal Başkanı Kaymakam Sn. Ömer Lütfi YARAN tarafından Altın Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir
Bağışçımız Cuma ÖZHİLHAN, 20 Eylül 2017 tarihinde BTHİ Şube Müdürü Kemal KARABABA tarafından ziyaret edilmiş ve kendisine yapmış olduğu bağışından dolayı Bronz Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
Bağışçımız Zuhal ÇEVİK, Vakfımızı ziyaret etmiş ve kendisine yapmış olduğu bağışından dolayı, 14 Eylül 2017 tarihinde BTHİ Şube Müdürü Kemal KARABABA tarafından Bronz Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
Bağışçımız Mehmet TAŞDEMİR, 24 Temmuz 2017 tarihinde Kırşehir Valisi ve TSK Güçlendirme Vakfı Kırşehir Fahri Tanıtım Kurulu Onursal Başkanı Sayın Necati ŞENTÜRK tarafından makamında kabul edilmiş ve kendilerine yapmış olduğu bağışından dolayı Altın Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
Bağışçımız Hayrullah ve Perihan KESER, 23 Temmuz 2017 tarihinde Kayseri Vali Yardımcısı Dr. M. H. Nail ANLAR tarafından, Kayseri Valisi ve TSK Güçlendirme Vakfı Kayseri Fahri Tanıtım Kurulu Onursal Başkanı Sayın Süleyman KAMÇI adına ziyaret edilmiş ve kendilerine yapmış oldukları bağışlarından dolayı Altın Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
Bağışçımız Sebahat YILMAZ’a yapmış olduğu bağışından dolayı, 07 Haziran 2017 tarihinde Ortahisar/TRABZON Kaymakamı Sn. Numan HATİPOĞLU tarafından Bronz Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
Bağışçımız Firdevs OTLUOĞLU’na yapmış olduğu bağışından dolayı, 31 Mayıs 2017 tarihinde Düzce Valisi Sn. Zülfikar DAĞLI tarafından Bronz Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
Bağışçımız Fehmi ALTUNTAŞ’a yapmış olduğu bağışından dolayı, 31 Mayıs 2017 tarihinde Çerkeş/CANKIRI Kaymakamı Sn. Murat Çağrı ERDİNÇ tarafından Bronz Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
Bağışçımız Ahmet TURAN’a yapmış olduğu bağışından dolayı, 17 Mayıs 2017 tarihinde Of/TRABZON Kaymakamımız Sayın Eyüp FIRAT, Askerlik Şubesi Başkanı Mustafa ÖZBEK ve İlçe Jandarma Komutanı Onur YAKAN tarafından Altın Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
Bağışçımız Gülseren KATURMAN, 03 Mart 2017 tarihinde ziyaret edilmiş ve kendilerine yapmış olduğu bağışından dolayı Sivas Valisi ve TSK Güçlendirme Vakfı Sivas Fahri Tanıtım Kurulu Onursal Başkanı Sayın Davut GÜL tarafından Gümüş Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
Bağışçımız Kemal TATLISU’ya, yapmış olduğu bağışından dolayı, 27 Şubat 2017 tarihinde Talas/KAYSERİ Kaymakamı Zekeriya GÜNEY tarafından Bronz Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
Bağışçımız Sabri ÖZEN, 10 Ocak 2017 tarihinde Selçuklu/KONYA Kaymakamı Sabit KAYA tarafından evinde ziyaret edilmiş ve kendisine yapmış olduğu bağışından dolayı Bronz Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.

İstanbul Bölge Temsilciliği

Bağışçı Rekor Otomotiv Ltd. Şti. sahibi Sayın Ahmet BOSTAN, 10 Şubat 2021 tarihinde TSKGV Genel Müdür Vekili Sadık PİYADE ve TSKGV İstanbul Bölge Temsilcisi Ferhat ÖZGEN tarafından ziyaret edilerek kendisine Vakıf şilti ile hak ettiği Altın Madalya ve Beratı takdim edilmiştir.
Bağışçılarımız Hicran-Mehmet MENDİ, 16 Ekim 2020 tarihinde TSK Güçlendirme Vakfı Genel Müdürü Sadık PİYADE tarafından ziyaret edilmiş ve kendilerine Vakfımıza yapmış oldukları nakit bağışından dolayı Altın Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
Bağışçımız Arif AYDEMİR, 16 Ekim 2020 tarihinde TSK Güçlendirme Vakfı Genel Müdürü Sadık PİYADE tarafından ziyaret edilmiş ve kendilerine Vakfımıza yapmış oldukları nakit bağışından dolayı Altın Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
Bağışçımız Mustafa ÖZER, 09 Eylül 2020 tarihinde TSK Güçlendirme Vakfı Genel Müdür Vekili Sadık PİYADE tarafından ziyaret edilmiş ve kendilerine Vakfımıza yapmış oldukları nakit bağışından dolayı Altın Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
Bağışçımız Fevzi TÜRKOĞLU, 16 Eylül 2020 tarihinde TSK Güçlendirme Vakfı İstanbul Bölge Temsilcisi Ferhat ÖZGEN tarafından ziyaret edilmiş ve kendilerine Vakfımıza yapmış oldukları nakit bağışından dolayı Altın Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
Bağışçımız Emin CEBECİ, 21 Eylül 2020 tarihinde Kırklareli Valisi Osman BİLGİN tarafından kabul edilmiş ve kendilerine Vakfımıza yapmış oldukları gayrimenkul bağışından dolayı TSK Güçlendirme Vakfı İstanbul Bölge Temsilcisi Ferhat ÖZGEN ile birlikte Altın Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
Bağışçımız Saadettin ARABACI 30 Ocak 2020 tarihinde TSK Güçlendirme Vakfı İstanbul Bölge Temsilcisi Ferhat ÖZGEN tarafından ziyaret edilmiş ve kendilerine Vakfımıza yapmış oldukları nakit bağışından dolayı Altın Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
Bağışçımız Mustafa YAMAN, 16 Eylül 2020 tarihinde TSK Güçlendirme Vakfı İstanbul Bölge Temsilcisi Ferhat ÖZGEN tarafından ziyaret edilmiş ve kendilerine Vakfımıza yapmış oldukları nakit bağışından dolayı Altın Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
Bağışçımız Fikri BOROZANCI, 11 Eylül 2020 tarihinde TSK Güçlendirme Vakfı İstanbul Bölge Temsilcisi Ferhat ÖZGEN tarafından ziyaret edilmiş ve kendilerine Vakfımıza yapmış oldukları nakit bağışından dolayı Altın Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
Bağışçımız Aydın BEKİROĞLU, 02 Eylül 2020 tarihinde TSK Güçlendirme Vakfı İstanbul Bölge Temsilcisi Ferhat ÖZGEN tarafından ziyaret edilmiş ve kendilerine Vakfımıza yapmış oldukları nakit bağışından dolayı Altın Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
Bağışçımız HS Teknik İnş.Ltd.Şti. yetkilisi, 11 Haziran 2020 tarihinde TSK Güçlendirme Vakfı İstanbul Bölge Temsilcisi Ferhat ÖZGEN tarafından ziyaret edilmiş ve kendilerine Vakfımıza yapmış oldukları nakit bağışından dolayı Gümüş Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
Bağışçılarımız Vugar-Derya ABBASOV, 04 Mart 2020 tarihinde TSK Güçlendirme Vakfı İstanbul Bölge Temsilcisi Ferhat ÖZGEN tarafından ziyaret edilmiş ve kendilerine Vakfımıza yapmış oldukları nakit bağışından dolayı Altın Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
Bağışçımız Yaşar KÖKSAL, 26 Şubat 2020 tarihinde TSK Güçlendirme Vakfı İstanbul Bölge Temsilcisi Ferhat ÖZGEN tarafından ziyaret edilmiş ve kendilerine Vakfımıza yapmış oldukları nakit bağışından dolayı Altın Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
Bağışçımız Ergene Ak Parti İlçe Müdürlüğü, 04 Şubat 2020 tarihinde TSK Güçlendirme Vakfı İstanbul Bölge Temsilcisi Ferhat ÖZGEN tarafından ziyaret edilmiş ve kendilerine Vakfımıza yapmış oldukları nakit bağışından dolayı Altın Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
Bağışçımız Fahri TOPALOĞLU, 12 Haziran 2019 tarihinde TSK Güçlendirme Vakfı İstanbul Bölge Temsilciliğini ziyaret etmiş ve kendilerine Vakfımıza yapmış oldukları gayrimenkul bağışından dolayı TSK Güçlendirme Vakfı Genel Müdür Vekili Sadık PİYADE tarafından Altın Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
Bağışçımız Hatice BILIK, 10 Ağustos 2018 tarihinde İstanbul Bölge Temsilciliğimizi ziyaret etmiş ve kendisine Vakfımıza yapmış olduğu nakit bağışından dolayı İstanbul Bölge Temsilciliği personeli tarafından Altın Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
Bağışçımız Tüzün ÖZERDEM, 24 Temmuz 2018 tarihinde İstanbul Bölge Temsilciliği personeli tarafından ziyaret edilmiştir.
Bağışçımız Melek ÖZGENÇ, 11 Temmuz 2018 tarihinde İstanbul Bölge Temsilciliğimizi ziyaret etmiş ve kendisine Vakfımıza yapmış olduğu nakit bağışından dolayı TSK Güçlendirme Vakfı Genel Müdür Vekili Sadık PİYADE tarafından Altın Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.

İzmir Bölge Temsilciliği

Bağışçımız Göksel İŞBİLİR, 26 Ekim 2020 tarihinde İzmir Bölge Temsilciliğini ziyaret etmiş, seyyar projeksiyon cihazı kurularak TSKGV Tanıtım Filmi, 33’üncü Yıl Tanıtım Filmi ve Bağışçılarımız Kamu Spotu izlettirilmiştir.
Bağışçımız Mehmet AYSU’nun yaptığı bağış nedeniyle gönderilen Altın Madalya ve Berat Belgesi 02 Kasım 2020 tarihinde İzmir Bölge Temsilcisi Gültekin AŞER tarafından Manisa/Akhisar ilçesindeki evinde takdim edilmiştir.
EMSAN İlkokulu Okul Aile Birliğinin yaptıkları bağış nedeniyle gönderilen Gümüş Madalya ve Berat Belgesi 11 Kasım 2020 tarihinde Okul Müdürü Ruhi ÖZ’e İzmir Bölge Temsilcisi Gültekin AŞER tarafından Denizli/Pamukkale ilçesinde takdim edilmiştir.
Bağışçımız Zeynep YILDIZ, 07 Nisan 2021 tarihinde, TSK Güçlendirme Vakfı Genel Müdürü Sadık PİYADE tarafından ziyaret edilmiş ve kendilerine Vakfımıza yapmış oldukları gayrimenkul bağışından dolayı Altın Madalya ve Berat Belgesi Antalya/Kaş İlçe Jandarma Bölük Komutanlığında yapılan törenle takdim etmiştir.
Bağışçımız Tansel ERGİN, 01 Nisan 2021 tarihinde, Aydın’da, TSK Güçlendirme Vakfı Genel Müdürü Sadık PİYADE tarafından ziyaret edilmiş ve kendilerine Vakfımıza yapmış oldukları gayrimenkul bağışından dolayı Altın Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
Bağışçımız Ali SANCAR, 11 Mart 2021 tarihinde TSK Güçlendirme Vakfı Genel Müdürü Sadık PİYADE tarafından ziyaret edilmiş ve kendilerine Vakfımıza yapmış oldukları nakit bağışından dolayı Altın Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
Bağışçımız Prof.Dr. Ayşegül KÖROĞLU, 13 Ekim 2020 tarihinde TSK Güçlendirme Vakfı Genel Müdürü Sadık PİYADE tarafından ziyaret edilmiş ve kendilerine Vakfımıza yapmış oldukları nakit bağışından dolayı Altın Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
Bağışçımız Ömer Faruk BARIŞ, 13 Ekim 2020 tarihinde TSK Güçlendirme Vakfı Genel Müdürü Sadık PİYADE tarafından ziyaret edilmiş ve kendilerine Vakfımıza yapmış oldukları nakit bağışından dolayı Altın Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
Bağışçımız Arzu UYSAL, 28 Eylül 2020 tarihinde TSK Güçlendirme Vakfı İzmir Bölge Temsilciliğinde TSK Güçlendirme Vakfı Genel Müdür Vekili Sadık PİYADE tarafından kabul edilmiş ve kendilerine Vakfımıza yapmış oldukları nakit bağışından dolayı Altın Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
Bağışçımız Hasan DURMUŞ, 28 Eylül 2020 tarihinde TSK Güçlendirme Vakfı İzmir Bölge Temsilciliğinde TSK Güçlendirme Vakfı Genel Müdür Vekili Sadık PİYADE tarafından kabul edilmiş ve kendilerine Vakfımıza yapmış oldukları nakit bağışından dolayı Altın Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
Bağışçımız Turhan ŞEN, 08 Ocak 2020 tarihinde TSK Güçlendirme Vakfı İzmir Bölge Temsilcisi Ali Gültekin AŞER tarafından ziyaret edilmiş ve kendilerine Vakfımıza yapmış oldukları nakit bağışından dolayı Bronz Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
Bağışçımız Adil Adem ÇİFTÇİ, 11 Şubat 2020 tarihinde TSK Güçlendirme Vakfı İzmir Bölge Temsilcisi Ali Gültekin AŞER tarafından ziyaret edilmiş ve kendilerine Vakfımıza yapmış oldukları nakit bağışından dolayı Altın Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
Bağışçımız Halil KIRNAK, 14 Şubat 2020 tarihinde TSK Güçlendirme Vakfı İzmir Bölge Temsilcisi Ali Gültekin AŞER tarafından ziyaret edilmiş ve kendilerine Vakfımıza yapmış oldukları nakit bağışından dolayı Altın Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
Bağışçımız Hamiyet Ovayurt GÖK, 14 Şubat 2020 tarihinde TSK Güçlendirme Vakfı İzmir Bölge Temsilcisi Ali Gültekin AŞER tarafından ziyaret edilmiş ve kendilerine Vakfımıza yapmış oldukları gayrimenkul bağışından dolayı Altın Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
Vasiyet bağışında bulunan Halil TUGUŞLİ, 04 Mart 2020 tarihinde TSK Güçlendirme Vakfı İzmir Bölge Temsilciliğimizi ziyaret etmiş ve kendilerine Vakıf çalışmaları hakkından bilgi verilmiştir.
Bağışçımız Buca İlçe Belediye Meclis Üyesi İzzet PİLGİR, 06 Mart 2020 tarihinde TSK Güçlendirme Vakfı İzmir Bölge Temsilcisi Ali Gültekin AŞER tarafından ziyaret edilmiş ve kendilerine Vakfımıza yapmış oldukları nakit bağışından dolayı Bronz Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
Bağışçımız Turgut ERDEN, 26 Haziran 2020 tarihinde TSK Güçlendirme Vakfı İzmir Bölge Temsilcisi Ali Gültekin AŞER tarafından ziyaret edilmiş ve kendilerine Vakfımıza yapmış oldukları gayrimenkul bağışından dolayı Bronz Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
Bağışçımız Deniz BRİGE, 03 Temmuz 2020 tarihinde TSK Güçlendirme Vakfı İzmir Bölge Temsilcisi Ali Gültekin AŞER tarafından kabul edilmiş ve kendilerine Vakfımıza yapmış oldukları nakit bağışından dolayı Altın Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
Bağışçılarımız Hasan-Emine DURMUŞ, 26 Ağustos 2020 tarihinde TSK Güçlendirme Vakfı Genel Müdür Vekili Sadık PİYADE tarafından ziyaret edilmiş ve kendilerine Altın Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
Bağışçımız Mehmet Refi REFİOĞLU, 13 Ağustos 2020 tarihinde TSK Güçlendirme Vakfı Genel Müdür Vekili Sadık PİYADE tarafından ziyaret edilmiş ve kendilerine Altın Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
Bağışçımız Ertan ÜLGEN, 27 Ağustos 2020 tarihinde TSK Güçlendirme Vakfı İzmir Bölge Temsilcisi Ali Gültekin AŞER tarafından kabul edilmiş ve kendilerine Vakfımıza yapmış oldukları gayrimenkul bağışından dolayı Altın Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
Nakit bağışçımız Yunus Nadi BULGURCU’ya Bronz Madalya ve Berat Belgesi, 15 Ekim 2019 tarihinde TSK Güçlendirme Vakfı İzmir Bölge Temsilcisi Gültekin AŞER tarafından takdim edilmiştir.
Nakit bağışçımız Mehmet İLHAN’a Altın Madalya ve Berat Belgesi, 31 Ekim 2019 tarihinde TSK Güçlendirme Vakfı İzmir Bölge Temsilcisi Gültekin AŞER tarafından takdim edilmiştir.
Gayrimenkul bağışçımız Gülten EKİNCİ’ye Altın Madalya ve Berat Belgesi, 16 Ekim 2019 tarihinde TSK Güçlendirme Vakfı İzmir Bölge Temsilcisi Gültekin AŞER tarafından takdim edilmiştir.
Nakit bağışçımız Erdal SERTUĞ’a Gümüş Madalya ve Berat Belgesi, 31 Ekim 2019 tarihinde TSK Güçlendirme Vakfı İzmir Bölge Temsilcisi Gültekin AŞER tarafından takdim edilmiştir.
Gayrimenkul Bağışçımız Necmittin ÖZÜLKÜ Altın Madalya ve Berat Belgesi, 09 Ekim 2019 tarihinde TSK Güçlendirme Vakfı İzmir Bölge Temsilcisi Gültekin AŞER tarafından takdim edilmiştir.
Nakit bağışçımız Abdurrahman BULUT’un Altın Madalya ve Berat Belgesi, 21 Ağustos 2019 tarihinde TSK Güçlendirme Vakfı İzmir Bölge Temsilcisi Gültekin AŞER tarafından takdim edilmiştir.
Gayrimenkul bağışçımız Maria Elizabeth TİRYAKİ’nin Altın Madalya ve Berat Belgesi, 19 Ağustos 2019 tarihinde TSK Güçlendirme Vakfı İzmir Bölge Temsilcisi Gültekin AŞER tarafından takdim edilmiştir.
Nakit bağışçımız Mehmet YÜKSEL’in Altın Madalya ve Berat Belgesi 15 Ağustos 2019 tarihinde TSK Güçlendirme Vakfı İzmir Bölge Temsilcisi Gültekin AŞER tarafından takdim edilmiştir.
Nakit bağışçımız Feyzi CAN’ın Bronz Madalya ve Berat Belgesi 15 Ağustos 2019 tarihinde TSK Güçlendirme Vakfı İzmir Bölge Temsilcisi Gültekin AŞER tarafından takdim edilmiştir.
Nakit bağışçımız Arzu UYSAL’ın Altın Madalya ve Berat Belgesi TSKGV Genel Müdür Vekili Sadık PİYADE tarafından 17 Temmuz 2019 tarihinde takdim edilmiştir.
Nakit bağışçımız Gülsüm ATEŞİN'in Bronz Madalya ve Berat Belgesi 05 Temmuz 2019 tarihinde TSK Güçlendirme Vakfı İzmir Bölge Temsilcisi Gültekin AŞER tarafından takdim edilmiştir.
Nakit bağışçımız Süleyman YALÇIN’ın Bronz Madalya ve Berat Belgesi 25 Haziran 2019 tarihinde TSK Güçlendirme Vakfı İzmir Bölge Temsilcisi Gültekin AŞER tarafından takdim edilmiştir.
Nakit bağışçımız Muhammet Halil YILMAZ’ın Teşekkür Belgesi 24 Haziran 2019 tarihinde TSK Güçlendirme Vakfı İzmir Bölge Temsilcisi Gültekin AŞER tarafından takdim edilmiştir.
Nakit bağışçımız Ömür CİVANŞAN’ın Altın Madalya ve Berat Belgesi 29 Temmuz 2019 tarihinde Menderes/İzmir İlçe Kaymakamı Bahri TİRYAKİ, TSK Güçlendirme Vakfı İzmir Bölge Temsilcisi Gültekin AŞER tarafından tarafından takdim edilmiştir.
Nakit bağışçımız Altay TALAY’ın Bronz Madalya ve Berat Belgesi 19 Haziran 2019 tarihinde TSK Güçlendirme Vakfı İzmir Bölge Temsilcisi Gültekin AŞER tarafından takdim edilmiştir.
Tavşanlı/KÜTAHYA’dan bağış yapan bağışçılarımıza Vakfımıza yapmış oldukları nakit bağışlarından dolayı TSKGV Tavşanlı Fahri Tanıtım Kurulu Onursal Başkanı Kaymakam Sn. Yüksel KARA tarafından madalya ve beratları takdim edilmiştir.
Çay/AFYONKARAHİSAR’da yaşayan bağışçılarımız Çay Belediye Başkanlığı, İbrahim TÜRKKAN, İhsan GÖÇMEZ, Mehmet YILDIRIM, Fatma SAKSAK, Ali Osman CEYLANİ, Muhsin ŞAHİN, 01 Ağustos 2018 tarihinde Vakfımıza yapmış oldukları nakit bağışlarından dolayı düzenlenen törenle İlçe Yazı İşl. Md. Abdülkadir ÖZAYDIN tarafından madalya ve beratları takdim edilmiştir.
Bağışçımız Ömür CİVANŞAN, 31 Temmuz 2018 tarihinde Menderes/İZMİR Kaymakamı Sn. Bahri TİRYAKİ ve TSK Güçlendirme Vakfı İzmir Bölge Temsilcisi Göktürk GÖKBAYRAK tarafından ziyaret edilmiş ve kendisine Vakfımıza yapmış olduğu nakit bağışından dolayı Altın Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
Bağışçılarımız Dereli Köyü, Emet Taşıyıcı Koop. ve Yenice Köyü Halkı, 16 Temmuz 2018 tarihinde Emet/KÜTAHYA Yazı İşleri Müdürü Hüsnü KABAR tarafından ağırlanarak madalya ve beratları takdim edilmiştir.
Bağışçılarımız Fitnat Buket ve Necip EKİNCİ adına anneleri Gülten EKİNCİ, 11 Temmuz 2018 tarihinde İzmir Bölge Temsilcisi Göktürk GÖKBAYRAK tarafından ziyaret edilmiş ve kendisine Vakfımıza yapmış olduğu nakit bağışından dolayı Bronz Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
Bağışçımız Ünal ÖZÜNLÜ, 06 Haziran 2017 tarihinde ziyaret edilmiş ve kendisine yapmış olduğu bağışından dolayı TSKGV İzmir Bölge Temsilcisi Göktürk GÖKBAYRAK tarafından Bronz Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
Bağışçımız Mehmet YILDIZ, 08 Ağustos 2017 tarihinde ziyaret edilmiş ve kendisine yapmış olduğu bağışından dolayı TSKGV İzmir Bölge Temsilcisi Göktürk GÖKBAYRAK tarafından Bronz Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
Bağışçımız Ömür CİVANŞAN, 12 Eylül 2017 tarihinde ziyaret edilmiş ve kendisine yapmış olduğu bağışından dolayı TSKGV İzmir Bölge Temsilcisi Göktürk GÖKBAYRAK tarafından Gümüş Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
Bağışçımız Halil KÜÇÜKKURAL, 27 Eylül 2017 tarihinde ziyaret edilmiş ve kendisine yapmış olduğu bağışından dolayı TSKGV İzmir Bölge Temsilcisi Göktürk GÖKBAYRAK tarafından Bronz Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
Bağışçımız Hatice GENİŞ, 06 Ekim 2017 tarihinde ziyaret edilmiş ve kendisine yapmış olduğu bağışından dolayı TSKGV İzmir Bölge Temsilcisi Göktürk GÖKBAYRAK tarafından Bronz Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir
Bağışçımız İlyas TÜRKAY, 06 Ekim 2017 tarihinde ziyaret edilmiş ve kendisine yapmış olduğu bağışından dolayı TSKGV İzmir Bölge Temsilcisi Göktürk GÖKBAYRAK tarafından Bronz Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
Bağışçımız Gündüz TURAN, 23 Ekim 2017 tarihinde ziyaret edilmiş ve kendisine yapmış olduğu bağışından dolayı TSKGV İzmir Bölge Temsilcisi Göktürk GÖKBAYRAK tarafından Bronz Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.

Mersin Bölge Temsilciliği

Bağışçımız Hüseyin DEMİRBİLEK, 24 Haziran 2021 tarihinde TSK Güçlendirme Vakfı Niğde FTK Fahri Başkanı ve Vali Yılmaz ŞİMŞEK tarafından kabul edilmiş, kendilerine Vakfımıza yapmış oldukları nakit bağışından dolayı Altın Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
Bağışçımız Emre TOPALHAN, 24 Şubat 2021 tarihinde TSK Güçlendirme Vakfı Mersin Bölge Temsilcisi Faik Ahmet KARADENİZ tarafından ziyaret edilmiş ve kendilerine Vakfımıza yapmış oldukları nakit bağışından dolayı Bronz Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
Bağışçımız Baştuğ Metalurji SAN. A.Ş Adına Faik KOCATEPE, 24 Şubat 2021 tarihinde TSK Güçlendirme Vakfı Mersin Bölge Temsilcisi Faik Ahmet KARADENİZ tarafından ziyaret edilmiş ve kendilerine Vakfımıza yapmış oldukları nakit bağışından dolayı Altın Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
Bağışçımız Mehmet SARSAL, 24 Şubat 2021 tarihinde TSK Güçlendirme Vakfı Mersin Bölge Temsilcisi Faik Ahmet KARADENİZ tarafından ziyaret edilmiş ve kendilerine Vakfımıza yapmış oldukları nakit bağışından dolayı Altın Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
Bağışçımız Mehmet SARIBAŞTANOĞLU, 11 Şubat 2021 tarihinde TSK Güçlendirme Vakfı Mersin Bölge Temsilcisi Faik Ahmet KARADENİZ tarafından ziyaret edilmiş ve kendilerine Vakfımıza yapmış oldukları nakit bağışından dolayı Bronz Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
Bağışçımız Arif AKÇALI, 03 Şubat 2021 tarihinde TSK Güçlendirme Vakfı Mersin Bölge Temsilcisi Faik Ahmet KARADENİZ tarafından ziyaret edilmiş ve kendilerine Vakfımıza yapmış oldukları nakit bağışından dolayı Bronz Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
Bağışçımız Osman ZIVKARA, 03 Şubat 2021 tarihinde TSK Güçlendirme Vakfı Mersin Bölge Temsilcisi Faik Ahmet KARADENİZ tarafından ziyaret edilmiş ve kendilerine Vakfımıza yapmış oldukları nakit bağışından dolayı Altın Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
Bağışçımız Ali KONMAZ, 13 Ocak 2021 tarihinde TSK Güçlendirme Vakfı Mersin Bölge Temsilcisi Faik Ahmet KARADENİZ tarafından ziyaret edilmiş ve kendilerine Vakfımıza yapmış oldukları nakit bağışından dolayı Altın Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
Bağışçımız Promaksan Makina Adına Bayram Ali BİLİR, 02 Aralık 2020 tarihinde TSK Güçlendirme Vakfı Mersin Bölge Temsilcisi Faik Ahmet KARADENİZ tarafından ziyaret edilmiş ve kendilerine Vakfımıza yapmış oldukları nakit bağışından dolayı Bronz Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
Bağışçımız Gani GÜÇ, 16 Eylül 2020 tarihinde TSK Güçlendirme Vakfı Mersin Bölge Temsilcisi Faik Ahmet KARADENİZ tarafından ziyaret edilmiş ve kendilerine Vakfımıza yapmış oldukları nakit bağışından dolayı Altın Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
Kahramanmaraş’ta faaliyet gösteren Erzurumlular Şirketinin sahibi Mehmet, Mustafa, Şakir BÜYÜKERZURUMLU kardeşlere 20 Ekim 2020 tarihinde TSK Güçlendirme Vakfı Genel Müdürü Sadık PİYADE tarafından altın madalya ve berat belgesi takdim edilmiştir.
Kahramanmaraş’ta ikamet eden 14 bağışçımıza 20 Ekim 2020 tarihinde düzenlen törenle, TSK Güçlendirme Vakfı Genel Müdürü Sadık PİYADE tarafından madalya ve berat belgeleri takdim edilmiştir.
Karaman Ticaret Borsası Başkanlığı adına Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem ÇAVAŞ, 14 Temmuz 2020 tarihinde TSK Güçlendirme Vakfı Mersin Bölge Temsilcisi Faik Ahmet KARADENİZ tarafından ziyaret edilmiş ve kendilerine Vakfımıza yapmış oldukları nakit bağışından dolayı Bronz Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
Bağışçımız Nigar ERDEMİR, 14 Temmuz 2020 tarihinde TSK Güçlendirme Vakfı Mersin Bölge Temsilcisi Faik Ahmet KARADENİZ tarafından ziyaret edilmiş ve kendilerine Vakfımıza yapmış oldukları nakit bağışından dolayı Altın Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
Bağışçımız Malatya Vefa Eğitim Derneği adına Mehmet KARAGÖZ, 21 Temmuz 2020 tarihinde TSK Güçlendirme Vakfı Mersin Bölge Temsilcisi Faik Ahmet KARADENİZ tarafından ziyaret edilmiş ve kendilerine Vakfımıza yapmış oldukları nakit bağışından dolayı Bronz Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
Bağışçımız Metin KARAKUŞ, 23 Temmuz 2020 tarihinde TSK Güçlendirme Vakfı Mersin Bölge Temsilcisi Faik Ahmet KARADENİZ tarafından ziyaret edilmiş ve kendilerine Vakfımıza yapmış oldukları nakit bağışından dolayı Adıyaman Valisi Sayın Mahmut ÇUHADAR’ın makamında Altın Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
Bağışçımız Mustafa KANSIZ, 20 Ağustos 2020 tarihinde TSK Güçlendirme Vakfı Karaman İl Fahri Tanıtım Kurulu Başkanı Yüksel ATİK tarafından ziyaret edilmiş ve kendilerine Vakfımıza yapmış oldukları nakit bağışından dolayı Altın Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
Bağışçımız Cevzen YILMAZ, 02 Eylül 2020 tarihinde TSK Güçlendirme Vakfı Mersin Bölge Temsilcisi Faik Ahmet KARADENİZ tarafından ziyaret edilmiş ve kendilerine Vakfımıza yapmış oldukları nakit bağışından dolayı Gümüş Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
Bağışçımız Rahim DUR, 13 Şubat 2020 tarihinde TSK Güçlendirme Vakfı Mersin Bölge Temsilcisi Faik Ahmet KARADENİZ tarafından ziyaret edilmiş ve kendilerine Vakfımıza yapmış oldukları nakit bağışlarından dolayı Altın Madalya ve Berat Belgeleri takdim edilmiştir.
Bağışçımız Zeynep ÖZTÜRK, 22 Ocak 2020 tarihinde TSK Güçlendirme Vakfı Mersin Bölge Temsilcisi Faik Ahmet KARADENİZ tarafından ziyaret edilmiş ve kendilerine Vakfımıza yapmış oldukları nakit bağışlarından dolayı Bronz Madalya ve Berat Belgeleri takdim edilmiştir.
Bağışçımız Osman TAŞÇI, 18 Ekim 2018 tarihinde Kahramanmaraş Fahri Tanıtım Kurulu Başkanı Rüstem ÖZEN’i ziyaret etmiş ve kendisine Vakfımıza yapmış olduğu nakit bağışından dolayı Gümüş Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
Bağışçımız Emine GÖDEN, 18 Ekim 2018 tarihinde Mersin Bölge Temsilcisi Faik Ahmet KARADENİZ tarafından ziyaret edilmiş ve kendisine Vakfımıza yapmış olduğu nakit bağışından dolayı Gümüş Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
Bağışçımız İsmail BİRKUZU, 17 Ekim 2018 tarihinde Kahramanmaraş Fahri Tanıtım Kurulu Başkanı Rüstem ÖZEN’i ziyaret etmiş ve kendisine Vakfımıza yapmış olduğu nakit bağışından dolayı Gümüş Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
Bağışçımız Mehmet KIR, 16 Ekim 2018 tarihinde Mersin Bölge Temsilcisi Faik Ahmet KARADENİZ ile Erdenli FTK Başkanı Refik OĞUZ tarafından ziyaret edilmiş ve kendisine Vakfımıza yapmış olduğu nakit bağışından dolayı Gümüş Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
Bağışçımız Tayfun GÜVEN, 12 Ekim 2018 tarihinde Mersin Bölge Temsilcisi Faik Ahmet KARADENİZ tarafından ziyaret edilmiş ve kendisine Vakfımıza yapmış olduğu nakit bağışından dolayı Gümüş Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
Bağışçımız Fatma AKSOY, 10 Ekim 2018 tarihinde Mersin Bölge Temsilcisi Faik Ahmet KARADENİZ tarafından ziyaret edilmiş ve kendisine Vakfımıza yapmış olduğu nakit bağışından dolayı Altın Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
Bağışçımız Ömer DAVŞAN, 05 Ekim 2018 tarihinde Mersin Bölge Temsilcisi Faik Ahmet KARADENİZ tarafından ziyaret edilmiş ve kendisine Vakfımıza yapmış olduğu nakit bağışından dolayı Bronz Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
Bağışçımız Cuma TAŞDOĞAN, 05 Eylül Ağustos 2018 tarihinde Mersin Bölge Temsilcisi Faik Ahmet KARADENİZ tarafından ziyaret edilmiş ve kendisine Vakfımıza yapmış olduğu nakit bağışından dolayı Bronz Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
Bağışçımız Hilmi ERDEM, 05 Eylül Ağustos 2018 tarihinde Mersin Bölge Temsilcisi Faik Ahmet KARADENİZ tarafından ziyaret edilmiş ve kendisine Vakfımıza yapmış olduğu nakit bağışından dolayı Bronz Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
Bağışçımız Yunus ÖZER adına yeğeni Zeki NAFAK, 05 Eylül 2018 tarihinde Mersin Bölge Temsilcisi Faik Ahmet KARADENİZ tarafından ziyaret edilmiş ve kendisine Vakfımıza yapmış olduğu nakit bağışından dolayı Altın Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
Bağışçımız Adnan KÜTÜK, 07 Ağustos 2018 tarihinde Mersin Bölge Temsilcisi Faik Ahmet KARADENİZ tarafından ziyaret edilmiş ve kendisine Vakfımıza yapmış olduğu nakit bağışından dolayı Bronz Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
Bağışçımız Sallaches Türkuaz Derneği adına Mustafa KUŞ, 10 Temmuz 2018 tarihinde Mersin Bölge Temsilciliğimizi ziyaret etmiş ve kendisine Vakfımıza yapmış olduğu nakit bağışından dolayı Altın Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
Bağışçımız Hanifi DEMİR,10 Temmuz 2018 tarihinde Mersin Bölge Temsilciliği personeli tarafından ziyaret edilmiş ve kendisine Vakfımıza yapmış olduğu nakit bağışından dolayı Bronz Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
Bağışçımız Zeki KÖKEN, 10 Temmuz 2018 tarihinde Mersin Bölge Temsilciliği personeli tarafından ziyaret edilmiş ve kendisine Vakfımıza yapmış olduğu nakit bağışından dolayı Bronz Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
Bağışçımız Feriha SERİN, 10 Temmuz 2018 tarihinde Mersin Bölge Temsilciliği personeli tarafından ziyaret edilmiş ve kendisine Vakfımıza yapmış olduğu nakit bağışından dolayı Bronz Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
Bağışçımız Ali ÇİFTLİKLİ, 10 Temmuz 2018 tarihinde Mersin Bölge Temsilciliği personeli tarafından ziyaret edilmiş ve kendisine Vakfımıza yapmış olduğu nakit bağışından dolayı Bronz Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
Bağışçımız Abdurrahman DALKARA, 10 Temmuz 2018 tarihinde Mersin Bölge Temsilciliği personeli tarafından ziyaret edilmiş ve kendisine Vakfımıza yapmış olduğu nakit bağışından dolayı Bronz Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
Bağışçımız Yaşar DEMİR, 10 Temmuz 2018 tarihinde Mersin Bölge Temsilciliği personeli tarafından ziyaret edilmiş ve kendisine Vakfımıza yapmış olduğu nakit bağışından dolayı Bronz Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
Bağışçımız Emiş GÜLBAHAR, 10 Temmuz 2018 tarihinde Mersin Bölge Temsilcisi Faik Ahmet KARADENİZ tarafından ziyaret edilmiştir.
Bağışçımız Ayşe CERAN, 10 Temmuz 2018 tarihinde Mersin Bölge Temsilcisi Faik Ahmet KARADENİZ tarafından ziyaret edilmiş ve kendisine Vakfımıza yapmış olduğu nakit bağışından dolayı Bronz Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
Bağışçımız Afşin/KAHRAMANMARAŞ Arı İlçesi Taş Mahallesi Sakinleri adına Ömer TAŞDEMİR, 10 Temmuz 2018 tarihinde Mersin Bölge Temsilcisi Faik Ahmet KARADENİZ tarafından ziyaret edilmiş ve kendisine Vakfımıza yapmış olduğu nakit bağışından dolayı Altın Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
Bağışçımız Cuma YILMAZ, 10 Temmuz 2018 tarihinde Mersin Bölge Temsilcisi Faik Ahmet KARADENİZ tarafından ziyaret edilmiş ve kendisine Vakfımıza yapmış olduğu nakit bağışından dolayı Bronz Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
Bağışçımız Sevgi Ana Okulu adına Emine SELÇUK, 10 Temmuz 2018 tarihinde Mersin Bölge Temsilcisi Faik Ahmet KARADENİZ tarafından ziyaret edilmiş ve kendilerine Vakfımıza yapmış oldukları nakit bağışlarından dolayı Bronz Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
Bağışçımız Ak Şemsettin Teknik Anadolu Lisesi adına Sebahattin GÖZALAN, 10 Temmuz 2018 tarihinde Mersin Bölge Temsilcisi Faik Ahmet KARADENİZ tarafından ziyaret edilmiş ve kendilerine Vakfımıza yapmış oldukları nakit bağışlarından dolayı Bronz Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
Bağışçımız Ali GÜÇLÜ, 10 Temmuz 2018 tarihinde Mersin Bölge Temsilcisi Faik Ahmet KARADENİZ tarafından ziyaret edilmiş ve kendisine Vakfımıza yapmış olduğu nakit bağışından dolayı Altın Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
Bağışçımız İklime Hatun Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi adına Okul Müdürü Zeliha ÖZEL, 09 Temmuz 2018 tarihinde Mersin Bölge Temsilcisi Faik Ahmet KARADENİZ tarafından ziyaret edilmiş ve kendilerine Vakfımıza yapmış oldukları nakit bağışlarından dolayı Bronz Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
Bağışçımız Hasan Balcı İlkokulu, 09 Temmuz 2018 tarihinde Mersin Bölge Temsilcisi Faik Ahmet KARADENİZ tarafından ziyaret edilmiş ve kendilerine Vakfımıza yapmış oldukları nakit bağışlarından dolayı Bronz Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
Bağışçımız Kırlangıç Özel Eğitim Kurumları adına Muhammet Bey, 09 Temmuz 2018 tarihinde Mersin Bölge Temsilcisi Faik Ahmet KARADENİZ tarafından ziyaret edilmiş ve kendisine Vakfımıza yapmış olduğu nakit bağışından dolayı Bronz Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
Bağışçımız Abdurrahim Karakoç Ortaokulu adına Kadir KILIÇ, 09 Temmuz 2018 tarihinde Mersin Bölge Temsilcisi Faik Ahmet KARADENİZ tarafından ziyaret edilmiş ve kendisine Vakfımıza yapmış olduğu nakit bağışından dolayı Bronz Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
Bağışçımız Metin YUMŞAK, 09 Temmuz 2018 tarihinde Mersin Bölge Temsilcisi Faik Ahmet KARADENİZ tarafından ziyaret edilmiş ve kendisine Vakfımıza yapmış olduğu nakit bağışından dolayı Altın Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
Bağışçılarımız Akdeniz Tüccar ve Sanayi İş Adamları Derneği Başkanı Haşim SAĞIR ve Üyeleri, 27 Haziran 2018 tarihinde Mersin Bölge Temsilcisi Faik Ahmet KARADENİZ ve İskenderun FTK Başkanı Kazım GÖKMEN tarafından ziyaret edilmiş ve kendilerine Vakfımıza yapmış oldukları nakit bağışlarından dolayı Gümüş Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
Bağışçılarımız Rum Ortodoks Kilisesi Fukara Vakfı Başkanı Can TEYMUR ve Üyeleri, 27 Haziran 2018 tarihinde Mersin Bölge Temsilcisi Faik Ahmet KARADENİZ ve İskenderun FTK Onursal Başkanı Kaymakam Recep SOYTÜRK ile FTK üyeleri tarafından ziyaret edilmiş ve kendilerine Vakfımıza yapmış oldukları nakit bağışlarından dolayı Altın Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
Bağışçımız Behsat KILIÇ, 27 Haziran 2018 tarihinde Mersin Bölge Temsilcisi Faik Ahmet KARADENİZ tarafından ziyaret edilmiş ve kendisine Vakfımıza yapmış olduğu nakit bağışından dolayı Bronz Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
Bağışçılarımız Antakya Yaylacık Mahallesi Sakinleri, 27 Haziran 2018 tarihinde Mersin Bölge Temsilcisi Faik Ahmet KARADENİZ tarafından ziyaret edilmiş ve kendilerine Vakfımıza yapmış olduğu nakit bağışlarından dolayı TSKGV FTK Onursal Başkanı Antakya Kaymakam Sn. Eflatun Can TORTOP’un makamında düzenlenen törenle Gümüş Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
Bağışçılarımız Hatay Özel Halk Otobüsleri Kooperatifi Başkan ve Üyeleri, 27 Haziran 2018 tarihinde Mersin Bölge Temsilcisi Faik Ahmet KARADENİZ tarafından ziyaret edilmiş ve kendilerine Vakfımıza yapmış oldukları nakit bağışlarından dolayı Altın Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
Bağışçımız Ehliman EMRULLAHOĞLU, 19 Haziran 2018 tarihinde Mersin Bölge Temsilcisi Faik Ahmet KARADENİZ tarafından ziyaret edilmiş ve kendisine Vakfımıza yapmış olduğu nakit bağışından dolayı Bronz Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
Bağışçımız Osman GÖKTAŞ, 19 Haziran 2018 tarihinde Mersin Bölge Temsilcisi Faik Ahmet KARADENİZ tarafından ziyaret edilmiş ve kendisine Vakfımıza yapmış olduğu nakit bağışından dolayı Gümüş Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
Bağışçımız Ömer DAVŞAN, 12 Haziran 2018 tarihinde Mersin Bölge Temsilcisi Faik Ahmet KARADENİZ tarafından ziyaret edilmiş ve kendisine Vakfımıza yapmış olduğu nakit bağışından dolayı Gümüş Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
Bağışçımız Özel Mektebim Çukurova İlkokulu Müdürü Ercan YÜKSEL ve Öğretmenleri, 12 Haziran 2018 tarihinde Mersin Bölge Temsilcisi Faik Ahmet KARADENİZ tarafından ziyaret edilmiş ve düzenledikleri kermesten elde ettikleri geliri Vakfımıza bağışlayan okul yönetimine bağışlarından dolayı Gümüş Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
Bağışçımız Ali PEHLİVAN adına oğlu İdris PEHLİVAN, 12 Haziran 2018 tarihinde Mersin Bölge Temsilcisi Faik Ahmet KARADENİZ tarafından ziyaret edilmiş ve kendisine Vakfımıza yapmış olduğu nakit bağışından dolayı Gümüş Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
Bağışçımız Fethi KURT, 07 Haziran 2018 tarihinde Mersin Bölge Temsilciliğimizi ziyaret etmiş ve kendisine Vakfımıza yapmış olduğu nakit bağışından dolayı Mersin Bölge Temsilcisi Faik Ahmet KARADENİZ tarafından Bronz Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
Bağışçımız Atsanlar Gıda AŞ., 06 Haziran 2018 tarihinde Mersin Bölge Temsilcisi Faik Ahmet KARADENİZ tarafından ziyaret edilmiş ve kendisine Vakfımıza yapmış olduğu nakit bağışından dolayı Gümüş Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
Bağışçılarımız Şerife ve İsmet ÇALIŞKAN, 23 Mayıs 2018 tarihinde Mersin Bölge Temsilcisi Faik Ahmet KARADENİZ tarafından ziyaret edilmiş ve kendilerine Vakfımıza yapmış olduğu nakit bağışlarından dolayı Bronz Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
Bağışçımız Bekir DEDEOĞLU, 23 Mayıs 2018 tarihinde Mersin Bölge Temsilcisi Faik Ahmet KARADENİZ tarafından ziyaret edilmiş ve kendisine Vakfımıza yapmış olduğu nakit bağışından dolayı Bronz Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
Bağışçımız Emine KARA, 23 Mayıs 2018 tarihinde Mersin Bölge Temsilcisi Faik Ahmet KARADENİZ tarafından ziyaret edilmiş ve kendisine Vakfımıza yapmış olduğu nakit bağışından dolayı Bronz Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
Bağışçımız Ahmet YILDIRAN, 23 Mayıs 2018 tarihinde Mersin Bölge Temsilcisi Faik Ahmet KARADENİZ tarafından ziyaret edilmiş ve kendisine Vakfımıza yapmış olduğu nakit bağışından dolayı Bronz Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
Bağışçımız Karaman Ortaoba Köyü Muhtarlığı adına Bayram DEMİR, 23 Mayıs 2018 tarihinde Mersin Bölge Temsilcisi Faik Ahmet KARADENİZ tarafından ziyaret edilmiş ve kendisine Vakfımıza yapmış olduğu nakit bağışından dolayı Altın Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
Bağışçımız Kadriye DEMİRCİ, 23 Mayıs 2018 tarihinde Mersin Bölge Temsilcisi Faik Ahmet KARADENİZ tarafından ziyaret edilmiş ve kendisine Vakfımıza yapmış olduğu nakit bağışından dolayı Gümüş Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
Bağışçımız Asye KAMEVİ, 09 Mayıs 2017 tarihinde Mersin Bölge Temsilcisi Faik Ahmet KARADENİZ tarafından ziyaret edilmiştir.
Bağışçımız Ruhiye YILMAZ, 16 Ağustos 2017 tarihinde ziyaret edilmiş ve kendisine yapmış olduğu bağışından dolayı Mersin Bölge Temsilcisi Faik Ahmet KARADENİZ tarafından Bronz Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
Bağışçımız Ergül ÖZER, 20 Eylül 2017 tarihinde ziyaret edilmiş ve kendisine yapmış olduğu bağışından dolayı TSKGV Yazıhan/MALATYA Fahri Tanıtım Kurulu Onursal Başkanı Kaymakam Sn. İdris AKÇA tarafından Bronz Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
Yapmış oldukları bağışlarından dolayı bağışçımız Yusuf BAL’a Bronz Madalya ve Berat Belgesi, Monika Maria BAL’a ise Teşekkür Belgesi, 21 Eylül 2017 tarihinde Mersin Bölge Temsilcisi Faik Ahmet KARADENİZ tarafından takdim edilmiştir.
Bağışçımız Mustafa ÖZTÜRK, 29 Eylül 2017 tarihinde ziyaret edilmiş ve kendisine yapmış olduğu bağışından dolayı Mersin Bölge Temsilcisi Faik Ahmet KARADENİZ tarafından Teşekkür Belgesi takdim edilmiştir.
Bağışçımız Mahmut ÖZGEN, 29 Eylül 2017 tarihinde ziyaret edilmiş ve kendisine yapmış olduğu bağışından dolayı Mersin Bölge Temsilcisi Faik Ahmet KARADENİZ tarafından Bronz Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
Bağışçımız Zehra ALIŞKAN, 04 Ekim 2017 tarihinde ziyaret edilmiş ve kendisine yapmış olduğu bağışından dolayı Mersin Bölge Temsilcisi Faik Ahmet KARADENİZ tarafından Bronz Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
Bağışçımız Nadir GÜNERİÇ, 13 Ekim 2017 tarihinde ziyaret edilmiş ve kendisine yapmış olduğu bağışından dolayı Mersin Bölge Temsilcisi Faik Ahmet KARADENİZ tarafından Bronz Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
Bağışçımız Mustafa YÜCEDAĞ, 16 Ekim 2017 tarihinde ziyaret edilmiş ve kendisine yapmış olduğu bağışından dolayı Mersin Bölge Temsilcisi Faik Ahmet KARADENİZ tarafından Bronz Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
Bağışçımız Cuma DİNÇ, 17 Ekim 2017 tarihinde ziyaret edilmiş ve kendisine yapmış olduğu bağışından dolayı Mersin Bölge Temsilcisi Faik Ahmet KARADENİZ tarafından Bronz Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
Bağışçımız Aynur KANDEMİR, 24 Ekim 2017 tarihinde ziyaret edilmiş ve kendisine yapmış olduğu bağışından dolayı TSKGV Genel Müdür Vekili Sadık PİYADE tarafından Teşekkür Belgesi takdim edilmiştir.